Oolong tee

“Maitsvaim õhtutee maailmas, mis aitab pingelisest päevast alla tulla ning maandab pehmelt keha ja meelt. Gaba puuviljane ja magus maitse meenutab rosinaid ja ahjuõunu. Tee eriliseks toimeaineks on gamma-Aminobutyric hape, mille ülesanne inimorganismis on närvisüsteemi erutuse vähendamine.”

– Herkko Labi, teesõber ja Metsakosmose teksti- ja fotoblogi autor

Gaba oolong on lisaks oksüdeerimisele pandud töötlemise ajal ka lämmastikurikasse keskkonda. Jaapani teadlased avastasid paar kümnendit tagasi, et selline valmistamise viis suurendab rahustava toimega naturaalse Gaba ehk gamma-aminovõihape avaldumist teelehtedes. Nii sai Gaba tee tuntuks kui üks suurepärane rahustav tee ja seda hoolimata kofeiini sisaldusest. Seega kui on vaja kosutavat und, siis haara pakk kaasa.

40g

Gaba Oolong has been oxidized in nitrogen-rich environment during processing. Japanese scientists discovered a couple of decades ago that such method increases the effect of the soothing natural Gaba or gamma-aminobutyric acid in tea leaves. So Gaba Tea became known as a super relaxing tea, despite it´s caffeine content. So, if you need a decent sleep, then grab a pack.

 6.00

Saada sõbrale